Witaj na moim Blogu !

Nazywam się Imagine i jestem po to , aby spełniać wyobrażenia o oryginalnych stylizacjach, które mogę tworzyć wspólnie z Tobą, jeśli tylko poszukujesz najnowszych trendów mody i jednocześnie chcesz czuć się swobodnie i wygodnie.

Czytając mojego bloga i oglądając w sklepie imagine24.pl to, co mam do zaoferowania możesz być pewna trzech głównych rzeczy:

  • wszystkie marki i oferowane przeze mnie stylizacje to prawdziwe perełki w znaczeniu jakości materiałów, wykończenia, jak i wybieranych modeli z danej kolekcji
  • moje stylizacje są oryginalne tzn. pochodzą prosto od projektantów i stylistów znanych i uznanych marek - jednak nie takich, które można kupić wszędzie
  • przywiązuję bardzo dużą uwagę do funkcjonalności. Każdy mój wybór do oferty poprzedza długa analiza z jakich elementów ma się składać poszczególna stylizacja, tak aby w przyszłości można było również zachować jej szeroką wymienność w swojej garderobie
    ( szafie ) - o tym będę więcej pisać w postach

Od ponad 3 lat staram się zbudować u Kobiet przeświadczenie, że niezależnie od sylwetki i tego, co nam dała natura każda Kobieta może wyglądać pięknie, modnie i czuć się wyśmienicie.

Wierzę, że każdy czas jest dobry, aby zmienić swój styl ubioru dla siebie samej i zacząć zachwycać innych.

Często namawiam Was abyście spróbowały czegoś odważniejszego, wygodniejszego, lepszej jakości – zadowolenie każdej z Was to dla mnie najcenniejsze osiągnięcie.

Moda jest lekarstwem, które przenika w głąb naszego organizmu i daje nam siłę, aby czerpać z życia to co najprzyjemniejsze, daję nam też energię i uśmiech na cały dzień, więc dobrze się zastanów co dziś założysz ; )

Zapraszam do czerpania inspiracji z moich stylizacji i dzielenia się opiniami na ich temat.


Imagine24.pl czynne całą dobę specjalnie dla Ciebie : )
Moja wyobraźnia nigdy nie zasypia ; )