Z romantycznej, eleganckiej damy, spacerującej w parku, skąpanej w deszczu spadających liści jesiennej aury przeistaczamy swój wizerunek w surową, współczesną, pewną siebie Femme Fatale. Stylizacja oparta jest na propozycjach marki NU DENMARK z kolekcji jesień/zima 2015/16.Kolekcja ta charakteryzuje się wyrazistością i prostotą, ale wciąż w towarzystwie luksusowych i wyrafinowanych detali, bo jak mówi powiedzenie - diabeł tkwi w szczegółach. Różnorodność materiałów - to wędrówka z lekkich jedwabi i wiskoz ( w szerszej gamie w kolekcjach letnich) do luksusowych wełen i skór. Gotowe, nowoczesne, prowokacyjne projekty niezaprzeczalnie pokazują NU Denmark jako prawdziwego mistrza ręcznie wykonanych prac. Łańcuchy, ćwieki, cekiny, metalowe zdobienia, elementy skórzane, zamki błyskawiczne to wszystko uwydatnia kobiecą zmysłowość w sposób drapieżny, bezkompromisowy i odważny, "Moda z pazurem" zwraca uwagę otoczenia. Daje sygnał o silnej osobowości i charrrakterze, o istnieniu wyrazistego kobiecego DNA.... I bardzo dobrze - silna osobowość to wartość ponad przeciętność, więc należy w nią inwestować!

Katowice zmieniają swój wizerunek. Miasto staje się z każdym dniem nowocześniejsze. Wysokie strzeliste, architektonicznie nowatorskie budynki zapełniają krajobraz. Sesja odbyła się w otoczeniu gmachu NOSPR-u. Obiekt ten podobnie jak stylizacje NU DENMARK zachowuje swoją indywidualność i przestrzeń. Cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców (warto tu być i spędzać czas)

Kobieta nowoczesna, zabiegana, walcząca z czasem to Ty, ja ,Ona i tamta Kobieta w samochodzie też. Ciągle dzwoniący telefon, tysiące spraw do załatwienia i jeszcze więcej obowiązków. Przez ten gąszcz codziennych trudności trzeba przebrnąć. Z NU DENMARK będzie komfortowo, wygodnie i zimą ciepło ;-) , w dobrym samopoczuciu i kondycji i jeszcze oryginalnie ;-)

Femme Fatale to kobieta, która przynosi pecha swojemu mężczyżnie i prędzej, czy póżniej doprowadza do jego upadku (brzmi dramatycznie :-))
Jest jeden sposób, by tego uniknąć - i tutaj apel do Panów - Panowie - od katastrofy ustrzegą Was jedynie szczęśliwe zakupy dla swojej Kobiety w Imagine24 w Katowicach przy ul.Wojewódzkiej 13  :-) lub na http://imagine24.pl

Zapraszam ;-)