Witam na moim blogu Tych, którzy już mnie znają, Tych, którzy właśnie poznają, jak również wszystkie modowe dusze, które będą ze mną w przyszłości. Na stronie http://imagine24.pl/  od trzech lat prezentowane są propozycje mody damskiej z najnowszych kolekcji wyselekcjonowanych projektantów, producentów światowych marek. Prezentacje te jednak nie oddają wszystkiego, co chciałabym Wam pokazać. Dlatego zaczynam "akcje - blog", gdzie postaram się uwidocznić jeszcze więcej detali, szczegołów w sposób naturalny, funkcjonalny, praktyczny i estetyczny, jak również zgodny z istniejącymi trendami. Pomysłów i ubrań nie brakuje :-) 
Nie ukrywam, że wykorzystam zakątki miasta Katowice, gdzie żyję, mieszkam i działam. Będę się starała inspirować Cię do nowych wizualizacji siebie, pokazywać Kobietę Imagine - stylową, nowoczesną, ale przede wszystkim zadowoloną i szczęśliwą, a co za tym idzie no limit uśmiechniętą ;-)

Korzystając z uroków aury jesiennej wybrałam się do Parku T.Kościuszki. To jedno z najbardziej znanych miejsc rekreacyjnych w mieście.
Mnóstwo drzew, krzewów, dróżek rowerowych i spacerowych. O tej porze roku park pokryty jest mnóstwem kolorowych, opadających liści. Krajobraz magicznie kolorowy, przepełniony barwami i gdzieś w nim Imagine :-)

Zobaczcie propozycje stroju na relaksacyjny spacer po parku w niedzielne przedpołudnie.
Modelka ma na sobie spodnie Joseph Ribkoff - czarne, slim fit z konkretnymi zamkami na nogawkach (zwracały uwagę przechodniów), nie krępujące ruchów, wygodne perfekcyjnie uzupełniajace się z resztą stroju, czyli oversize`owym trenczem Joseph Ribkoff z kieszeniami (również w kolorze czarnym). Kontrastującym elementem jest tunika Riani w odcieniu czerwonym - elegancka, z najwyższej jakości dzianiny welnianej.
Stylizację dopełnia bizuteria Altra Dea Couture - weneckie szkło murano i stal szlachetna w duecie ze skórzaną, delikatnie lakierowaną torebką włoskiej produkcji Nucelle.
Ukoronowaniem całości jest czarny kapelusz - hit / hot tegorocznej jesieni, bo jak już pewnie wiecie okrycia głowy, w tym kapelusze powróciły na szczyty w segmencie modowych dodatków.
To dla mnie wielka radość - uwielbiam kapelusze od zawsze!

Wszystkie pokazane propozycje znajdziecie na  http://imagine24.pl/ ,na którą zapraszam :-)
 
Spodnie Joseph Ribkoff
Oversize-owy Trencz Joseph Ribkoff
Tunika Riani
Biżuteria Altra Dea